Melodi Çikolata, 1957 yılından bu yana gelen çikolata sektöründeki birikimi ile birlikte Türkiye’nin en iyi çikolata üreticileri arasında yer almaktadır.

İstanbul’da bulunan fabrikası ile Türkiye’nin dört bir yanına perakende ve toptan olarak satış yapan Melodi Çikolata’nın aynı zamanda satışta olan ürünlerini sevenleri ile buluşturduğu mağazaları da bulunmaktadır.

Perakende olarak melodicikolata.com ile İstanbul’da bulunan mağazaları üzerinden satış yapan Melodi Çikolata, toptan çikolata satışı ile de birçok noktaya ulaşmaktadır.

Melodi ürünleri nerelerde bulunur?
Toptan olarak satış yapılan yerler arasında pastane imalathaneleri, süpermarket zincirleri, mini marketler, şekerleme mağazaları, tatlıcılar, kafeler, instagram butik çikolata mağazaları ve "çikolata” adının geçtiği her yerde Melodi ürünleri bulunmaktadır.

Pastacılık sektöründe daha çok kuvertür çikolata (kiloluk kalıp çikolata), parça çikolata ve pul çikolata gibi ürünler tercih ediliyor iken alıcının hızlıca ulaşabildiği market gibi satış noktalarında ise daha çok beyoğlu çikolatası, madlen çikolata, draje şeker gibi ürünler tercih edilmektedir.

Melodi’den nasıl toptan çikolata alabilirsiniz?
Melodi’de toptan olarak satışı yapılan birçok ürün bulunmaktadır.

Madlen Çikolata ürünleri çoğu zaman hediyelik olarak kullanılmakta olup kutulu veya kutusuz olarak hazırlanabilmektedir. Daha çok promosyon çikolatası olarak kullanılan bu ürünler, isteğinize göre kurumsal firma logolu (baskılı) olacak şekilde de hazırlanabilir.

Firmanız için müşterilerinize ya da çalışanlarınıza hediye etmek üzere logolu çikolata kutusu siparişi vermek isterseniz, Kurumsal Çikolata linkine tıklayarak WhatsApp sipariş hattı ile birlikte diğer iletişim bilgilerimize de ulaşabilirsiniz.

Özel kutu dışında diğer toptan çikolata talepleriniz için; sütlü, beyaz, bitter, antep fıstıklı, fındıklı, meyveli, karamelli, frambuazlı, gofretli çikolatalar, draje (badem şekeri) çeşitleri, sargılı dökme madlenler, nostaljik para çikolatalar, yaldızlı çikolatalar ve daha buraya sığdıramadığımız birçok seçenek bulunmaktadır. Ürünlerin tümünü görmek için "Katalog” linkine tıklayarak toptan olarak satışı yapılan tüm ürünleri görebilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz;
Whatsapp Satış Hattı: 0533 659 24 80
Sabit Telefon: 0 (212) 620 28 00
E-posta Adresi: [email protected]
 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR