• Hafta içi saat 12:00'e kadar vermiş olduğunuz siparişler kargo firmalarına ilgili gün teslim edilmektedir. (İsimli bebek, söz-nişan çikolata siparişleri ile  logolu ve fotoğraflı siparişler hariç)

  • Özel günlerde (bayram vb.) yılın kampanya dönemlerinde; kargolarda yoğunluk oluşabileceğinden teslimatların gecikebileceği veya ertesi günlerde kargoya verilebileceği sipariş verilirken göz önünde bulundurulmalıdır.
  • Cuma saat 12:00’den ve Cumartesi, Pazar günleri vermiş olduğunuz siparişler, Pazartesi günü kargo firmalarına teslim edilir.
  • Resmi tatillere denk gelen günlerde bir sonraki iş günü kargo firmalarına teslim edilir.
  • İsme özel tüm ürünler ve özel logo tasarımı yapılan siparişlerin, sipariş saatinden itibaren 3 iş günü hazırlanma süresi bulunmaktadır. Bu sürenin sonunda takip eden ilk günde ürünleriniz kargoya verilmekte, ürünler kargo teslimat süresi sonunda müşterilerimize ulaşmaktadır. Bayram tatillerine denk gelen günlerde kargo firmaları hizmet veremediğinden bu süreler uzayabilir. Özel günleriniz için sipariş verirken bu durumu göz önünde bulundurarak en az 1 hafta öncesinde siparişinizi oluşturmanız önerilir.
  • Siparişlerinizin ön görülen teslimat tarihi adresinizin İstanbul’a olan uzaklığına bağlı olarak değişiklik göstermektedir.​​​​​​
  • Sadece İSTANBUL’da belirli yerlerde geçerli “KURYE İLE GÜNLÜK TESLİMAT” seçeneği ile hafta içi saat 11:00'e kadar oluşturacağınız siparişleriniz, aynı gün saat 12:30 - 18:30 saatleri arasında teslim edilmektedir. Belirli bir saatte adrese teslim mümkün olmamaktadır. Trafik yoğunluğu, hava şartları (yağmur, kar, vb.) ve olağanüstü hallerde hizmette aksamalar meydana gelebilir. Kurye ile hediye gönderimlerinizin kusursuz tamamlanabilmesi için alıcının belirtilen saat aralığında adreste bulunduğundan emin olunuz.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR