Yaldızlı Kare Tablet Fıstıklı Çikolata  Altın Yaldız 500g(℮)
Yaldızlı Kare Tablet Fıstıklı Çikolata  Altın Yaldız 500g(℮)
Yaldızlı Kare Tablet Fıstıklı Çikolata  Altın Yaldız 500gr
Yaldızlı Kare Tablet Fıstıklı Çikolata  Altın Yaldız 500gr

Yaldızlı Kare Tablet Fıstıklı Çikolata Altın Yaldız 500g(℮) (0P12080)

Fiyat : 530,00₺(KDV Dahil)

Yaldızlı Kare Tablet Çikolata 500 g(℮)

Yaklaşık 20-22 Adet Fıstkılı Kare Tablet Çikolata

 

Yüksek Kalite

Artizan Çikolata

Her biri altın rengi yaldıza sarılmış Bütün fıstık içeren spesiyal sütlü çikolata 

Nişan ve Söz tepsilerinizin süslenmesinde altın yaldıza sarılı fıstıklı sütlü çikolata 

Yeni bebek çikolatalarınızın tasarımlarında kullanabileceğiniz sütlü fıstıklı spesiyal çikolata

Davet ve organizasyonlarınızda kullanabileceğiniz yaldızlı çikolata 

Net:500g(e)

Yaklaşık 20-22 adet çikolata içermektedir.

Yaldızlı Kare Tablet Fıstıklı Çikolata 

İÇİNDEKİLER: Sütlü Çikolata (%82) (Şeker , Süttozu (İnek) Kakao Yağı , Kakao Kitlesi, Emülgatör (Ayçiçek Lesitini) ,

Doğal Vanilya Aroma Vericisi) , Antep Fıstık (%18) , Kakao Kuru Maddesi Sütlü Çikolatada Minimum (%35)

***************************

 

Alerjen Uyarısı: Süt tozu, Fındık ve Badem İçerir. İz miktarda, A. Fıstık

Yer Fıstğı , Susam, Ceviz ve Gluten İçerebilir.

Mamullerimizin Hiçbirinde Alkol, Domuz Yağı ve Katkıları Yoktur.

SAKLAMA KOŞULLARI

Serin ve kuru yerde (+18/+22°C’de) muhafaza ediniz. Buzdolabına koymayınız. 

Ürünlerimiz doğrudan fabrikadan, en taze haliyle gönderilir.

Parti No, Üretim Tarihi (ÜT) ve Tavsiye Edilen Tüketim Tarihi (TETT) Ambalaj Üzerindedir.

İthal Kakao ve Kakao Yağı Kullanılarak Üretilmiştir.

MELODİ ÇİKOLATA VE GIDA SANAYİ A.Ş

Zafer Mahallesi Doğan Araslı caddesi 133 sokak No: 4 Esenyurt İstanbul

Tel : +90 212 620 30 30    Faks : +90 212 620 00 07     www.melodi.com.tr

İşletme Kayıt No: TR-34-K-000994

Menşe Ülke: Türkiye

 

Bebek Çikolatası , bebek organizasyonlarının değişmez ikramlıkları arasında yer alır. Bu özel ikramlıklar, bebeğin dünyaya adım atması ile birlikte gerçekleştirilen hoş geldin bebek organizasyonlarında değerlendirildiği gibi aynı zamanda bebeğe özel olarak gerçekleştirilen birçok kutlama ve parti etkinliklerinde ön planda yer almaktadır.

Kız bebekler için pembe ağırlıklı ambalaja sahip olan “hoş geldin kızım” yazılı bebek çikolataları tercih ediliyor iken, erkek bebekler için ise ”hoş geldin oğlum” yazılı mavi ambalaja sahip olan çikolatalar tercih edilebilmektedir. Aynı zamanda bebeğin cinsiyetine göre çikolataların üzerinde yer alan figürler de değişiklik gösterebilmektedir. Erkek bebekler için prens temalı çikolatalar tercih ediliyor iken, kız bebekler için de prenses temalı bebek çikolataları tercih edilebilmektedir.

Yeni doğan bebeklerin ilk etkinliği “hoş geldin bebek” kutlamalarıdır. Bebeğin ilk dünyaya gelişinin kutlandığı bu etkinliklerde çoğunlukla “aramızda hoş geldin bebek, evimize hoş geldin, hoş geldin minik, hoş geldin tatlı bebek” yazılı bebek çikolataları ön planda olur.

Yeni doğan bebekleri için çok yönlü etkinlikleri tercih eden aileler için Melodi Çikolata’da birçok bebek çikolatası modeli bulunmaktadır. Gerek figürleri, gerek renkleri ve gerekse de birbirinden farklı içeriğe sahip olan Melodi’nin lezzetli bebek çikolatası çeşitleri ile bebeğiniz için gerçekleştirdiğiniz tüm etkinliklerde misafirlerinize lezzetin ön planda olduğu keyifli bir deneyim yaşatabilirsiniz.

Bebekler için yeni doğum dışında farklı zaman dilimlerinde de etkinlikler gerçekleştirilmektedir. Bunlar arasında Baby Shower, Diş Buğdayı, 6 Ay Kınası, İlk Yaş Kutlaması, Bebek Doğum Günü Kutlamaları, Bebek Mevlitleri, Cinsiyet Partisi, Sip and See Partisi ve Kırk Uçurma gibi birçok kutlama merasimleri bulunmaktadır.


Eğer çeşitlilikten ziyade belirli içeriğe sahip olan ürünleri tercih ediyorsanız, Melodi’nin isimli bebek çikolatası çeşitlerine göz atabilirsiniz. İsimli bebek çikolatası ürünleri ile her etkinliğiniz için farklı figüre sahip olan bir çikolata tercih edebilirsiniz. Bebeğinizin doğduğu zaman çikolatanızın üzerine “Hoş geldin Melodi” yazdırabileceğiniz gibi, bebeğinizin ilk yaş aldığı zaman doğum gününü kutlayacağınızda “Doğum Günün Kutlu Olsun Melodi” gibi birbirinden farklı metinler yazdırabilirsiniz. Bebek çikolatası üzerinde isim yazmayı tercih etmiyor ve standart yazılı bir ürün olsun istemiyorsanız; İsme özel bir metin belirtmek yerine, “3. ayın kutlu olsun kızım” gibi spesifik metinleri de tercih edebilirsiniz.

Bebek çikolataları her ne kadar aileler tarafından hazırlanan etkinliklerde tercih edilen bir ürün olsa da, bebek kutlamasına giden misafirlerin de hediyelik olarak tercih edebileceği ürünler arasında yer almaktadır. Etkinliklerde daha çok “madlen” tarzı çikolatalar tercih ediliyor iken, hediye olarak tercih edildiğinde ise bebek hediye çikolata setleri ve silindir kutulu bebek çikolatası gibi ambalajı daha dikkat çekici görünen ürünler tercih edilmektedir.

Genel olarak bebek çikolatalarında sütlü madlen ve baton çikolata ürünleri ön planda olsa da, spesiyal çikolata, fıstıklı çikolata, badem şekeri ve tablet çikolata içeren bebek çikolataları da tercih edilebilmektedir. Misafir sayısı daha kısıtlı olan etkinlik sahipleri gramajı yüksek ve içeriği daha geniş olan ürünleri tercih edebiliyor iken, misafir sayısının fazla olduğu etkinliklerde ise gramajı daha düşük ama sayısı fazla olan ürünler de tercih edilebilmektedir. Melodi’de tüm etkinlik türleri düşünülerek hazırlanmış bebek çikolatası çeşitleri bulunmaktadır. Tercihinize göre 10 adet, 50 adet ve 100 adet gibi ihtiyacınıza göre seçim yaparak bebek çikolatası siparişi verebilirsiniz.

Eğer alacağınız çikolatanın içeriği, saklama koşulu, gramajı ve teslimat bilgisi hakkında bilgi almak isterseniz ilgili ürünün altında yer alan açıklama alanından gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR